pozyczki pod zastaw mieszkania


 Pożyczki pod zastaw- nie czekaj z rozpoczęciem decyzji

Nieruchomości, procentowanie bazowe jest najtańsze. Przewłaszczona na zabezpieczenie nieruchomość zabezpieczająca umowę pożyczki jest bezpieczna i nieograniczona od możliwości jej dalszego obciążania lub wszczęcia egzekucji przez wierzycieli osobistych pożyczkobiorcy.

Pożyczamy środki u dołu zastaw nieruchomości nierzadko przekraczające 50% wartości zabezpieczenia. W polskiej firmie traktujemy każdego kontrahenta indywidualnie. To bardzo bezpieczna forma dla pożyczkobiorców gdyż są dalej posiadaczami nieruchomości.

Pożyczka pod zastaw apartamentu mieszkalnego jest obecnie bardzo popularną formą uzyskania środków pieniężnych stanowiącą alternatywę dla pożyczek hipotecznych. Pożyczki pod wadium udzielane są do 50% wartości nieruchomości na bardzo korzystnych warunkach finansowych.

Rozliczenia z firmą dokonałem przy sprzedaży po kilku miesiącach. Możliwość konsolidacji zobowiązań z pożyczki oferowanej przez nas to sposób na wyjście z pętli kredytowej. Podejmujemy decyzje kredytowe lokalnie, dzięki czemu zapadają one galopem.

Warunkiem tego typu kredytów jest nieruchomość która znajduje się w jednym spośród 49 uprzednich miast wojewódzkich (Warszawa, Kraków, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Poznań, Wrocław, Katowice, Szczecin itp)oraz kwota kredytu nie może przekraczać 40 procent wartości nieruchomości.

Znaczną część kosztów przy wypowiedzianych kredytach bankowych i pożyczkach prywatnych (np. Dowiedz się więcej: kredyty pod zastaw nieruchomości lub skontaktuj się z jednym z naszych doradców. Pożyczka ma możliwość zostać realizowana na spłatę zobowiązań komorniczych, bankowych, ZUS, US czy windykacyjnych.

Udzielamy pożyczek prywatnych zabezpieczonych nieruchomościami na kwoty powyżej 50. 000 zł oraz samochodami w kwoty do 50. 000 zł. Nie jesteśmy firmą zajmującą się tzw. Od 2012 roku realizujemy prywatne pożyczki hipoteczne z wpisem w dział IV kw. Kredyty cechuje to że są bez wymeldowania i bez przewłaszczenia.

Wierzytelność inwestycyjna - oferta kierowana dla przedsiębiorstw, które posiadają zamiar przeznaczyć środki dzięki inwestycje. Klient samodzielnie składa oświadczenie istotnych zobowiązaniach w firmach pożyczkowych oraz dochodach.

Najnowsze artykuły:

Top